درباره ما

طاهاتک، یک شرکت دانش‌بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است که فعالیت خود را از سال 1396 با هدف هوشمندسازی شهرها آغاز کرده است. ما در طاهاتک همواره تلاش می‌کنیم تا استراتژی‌ها و راه‌کارهای لازم برای داشتن یک شهری بهتر را ارائه دهیم. ارائه نرم‌افزارهای باکیفیت باعث شده‌است که توان رقابت با بازارهای داخلی و خارجی زیادی را داشته باشیم.

خوشبختانه توانسته ایم  با تکیه بر دانش و علم تیم خود،  این رسالت خود را در 16شهر داخلی و 5 کشور خارجی ارسال کنیم.بهره‌مندی از تیمی جوان و ایده‌پرداز سبب شده با استفاده از برترین و بهینه‌ترین روش‌ها نرم‌افزارهای با کیفیتی را به جامعه تزریق کنیم.

هوشمندسازی شهرها و تحویل نرم‌افزارهایی باکیفیت تنها بخشی از رسالت تیم متخصص ما محسوب می‌شود. نشان دادن راه کسب درآمد بیشتر از دیگر رسالات مهم ما برای خدمت‌رسانی هرچه بهتر به مشتریانمان به حساب می‌آید. شاید برای شما سوالی پیش آید که شرکت دانش‌بنیان به چه معنا است؟ اصلا به چه شرکت‌هایی دانش‌بنیان می‌گویند؟

پیشوند دانش بنیان بودن را به محصولات و شرکت هایی منسوب می کنند که با استفاده از تیمی متخصص و دانشمند در شهرک های علمی تحقیقاتی اقدام به نوآوری و ایجاد محصولات و استارتاپ هایی منحصر به فرد می نمایند. دانش بنیان بودن صفت ارزنده ای است که هم به محصولات و هم به شرکت ها نسبت داده می شود. چیزی که طاهاتک از آن برخوردار است.

اهداف ما

ما برای تحقق و رشد شرکت خود همواره اهدافی را دنبال می کنیم تا خدمات خود را به بهترین نحو در اختیار جامعه هدف خود قرار دهیم. اهدافی که نه تنها سبب رشد و پیشرفت ما ‌می‌شود بلکه در مدیریت هر چه بهتر جوامع تاثیر بسیار خوبی دارد. و اما اهداف شرکت دانش‌بنیان طاهاتک:

کسب رضایت مشتریان

جلب رضایت و اعتماد مشتریان، برای ما آنقدر بارزش و مهم بوده است که همواره طی ارزیابی‌‍‌هایی که در جلسات خود داشته ایم، تلاش کرده‌ایم با ارتقا کیفیت خدمات خود رضایت هرچه بیشتر مشتریان را جلب کنیم.

استفاده از برترین تکنولوژی‌ها

به روز نگه‌داشتن دانش و علم استفاده شده در این زمینه، همواره به عنوان هدفی مهم در شرکت ما محسوب می‌شود. اینکه تلاش کنیم با تکیه بر دانش به روز خود همواره سطح کیفیت نرم‌افزارهای خود را به صورت مداوم ارتقا دهیم در راس اهداف طاهاتک قرار دارد.

ارائه محصولات جدید

ما شرکت خود را با شعار شهر خود را هوشمندانه مدیریت کن، معرفی کرده‌ایم. برای همین سعی کرده‌ایم که هر بار با طراحی و پیاده‌سازی محصولات و نرم‌افزارهای جدیدتر آن قسمتی از شهر که نیازی جدی به هوشمندسازی دارد را نیز نشانه رویم.

ارائه محصولات جدید در زمینه هوشمندسازی شهرها هدفیست که تیم ایده‌پرداز و خلاق ما توجه ویژه‌ای به آن دارند.

رقابت با بازارهای داخلی و خارجی

متخصصین خلاق ما با به روزرسانی علم و دانش خود و خلق امکاناتی ویژه و منحصر به فرد تلاش می‌کنند که جایگاه محصولات طاهاتک را در بین رقبای داخلی و خارجی حفظ کنند. برای تحقق این هدف همیشه مزیت‌های رقابتی مناسبی را ارائه داده‌ایم و خواهیم داد.